FORMACJE I SOLISTKI


WE DIDN'T ASK


Grupa WE DIDN'T ASK powstała dwa lata temu i składa się z wspaniałej Młodzieży.
Jest prowadzona przez dwie Trenerki: Paulinę Mikołajek oraz Ewelinę Wyrobek. Dlaczego?
Ponieważ grupa powstała z Tancerzy i Tancerek Pauliny i Eweliny i żadna z nich nie chciała "oddać" swoich! Połączyły więc siły! A co ważniejsze, każda z Trenerek ma swój własny, indywidualny styl tańczenia hip-hopu. Każda jest inna, co daje Grupie szersze możliwości nauki i rozwoju. W grupie są też Osoby, które tańczą od roku, ale ich postępy pozwoliły na awans. Celem grupy jest branie udziału w zawodach, podczas których można nawiązać nowe znajomości, zainspirować się innymi tancerzami oraz przede wszystkim duuuuuużo się nauczyć.
W marcu 2023, na swoich pierwszych zawodach, grupa dostała wyróżnienie, zachowała się bardzo profesjonalnie oraz z szacunkiem do innych grup. Treningi grupy WE DIDN'T ASK są bardzo wymagające. Na sali bardzo ciężko pracują, ale Trenerki, dbając o dobrą atmosferę, zapewniają też chwile pełne śmiechu, rozmów oraz wymiany przemyśleń, ponieważ obie wiedzą, że treningi to nie tylko taniec, ale również wzajemne wsparcie.

Warsztaty, w których brali udział:
- popping (Fifi)
- house (Katarzyna Nycz-Zięcina)
- hip-hop (Katarzyna Nycz-Zięcina)
- wacking (Benia)
- dance hall (Natalia Borek)

Sukcesy w roku 2023:
- wyróżnienie {miejsce IV na dziesięć formacji biorących udział} na zawodach Revolution of Dance w Żywcu - marzec 2023
- wyróżnienie (4 miejsce) na ponad 10 formacji kat . Formacje debiuty początkujący na konkursie Revolution Of Dance
-3 miejsce na 12 formacji Dance Mind Festiwal w Tuchowie
- 1 miejsce School Dance Pawłowice
- 1 miejsce na X Dance Festiwal oraz bilet na XD World Final, który odbędzie się dopiero we wrześniu


THE ROYAL GIRLS


The Royal Girls - w skład formacji wchodzi 11 niesamowitych tancerek: Wiki, Roksi, Julka, Jula, Madzia, Marta, Natalia, Gabi, Maja, Lenka i Emilka.
Dziewczyny rozpoczęły wspólną przygodę z tańcem dopiero we wrześniu 2022 i już podczas tych kilku miesięcy wspólnej pracy bardzo się ze sobą zżyły i zaprzyjaźniły. Pomimo że niektóre z nich dzieli kilka lat różnicy, tworzą wspólnie naszą „royalową” rodzinkę, a każda z dziewczynek pełni w naszym składzie specjalną funkcje.
Dziewczyny bardzo szybko rozwijają się na wielu płaszczyznach, nie boją się próbować nowych rzeczy i zawsze z wielkim uśmiechem wchodzą na trening.

W roku 2023 zaczęły swoje wyjazdy na zawody taneczne i wywalczyły:
- 5 miejsce na 10 formacji open na zawodach w Skoczowie
- wyróżnienie na ponad 30 formacji kat.11 - 13 na Ogólnopolskich zawodzch Power Dance w Katowicach
- wyróżnienie jako 4 miejsce na zawodach School Dance w Pawłowicach
- 1 miejsce w kat. Miniformacje 12-15 lat debiuty na zawodach Freedom Freestyle Festival w Węgierskiej Górce


SOLISTKI


Julia Kuboszek

tancerka jazzowej grupy reprezentacyjnej Royal Girls ze Szkoły Tańca Mandla. Tytan pracy, ambitna, utalentowana, pełna skupienia i chęci do treningów. Słucha każdej wskazówki trenerki, dzięki czemu z treningu na trening staje się coraz lepszą tancerką. W każdym jej ruchu widać czystą pasję, którą jest taniec.

Trener : Paulina Mikołajek
Lenka Kucharczyk

najmłodsza solistka ze Szkoły Tańca Mandla! Ta niesamowicie zdolna tancerka, ma dopiero 7 lat, a już znajduje się w składzie jazzowej grupy reprezentacyjnej Royal Girls. Wiecznie uśmiechnięta, urocza, pełna energii. Uwielbia pandy i wszystko z nimi związane :)

Trener : Paulina Więzik, Paulina Mikołajek
Roksana Kopeć

tancerka jazzowej grupy reprezentacyjnej Royal Girls ze Szkoły Tańca Mandla. Tancerka z niesamowitym potencjałem, determinacją oraz pokorą. Mistrzyni improwizacji, która wręcz „oddycha” muzyką. Roksana jest bardzo zaangażowana w proces samodoskonalenia również poza salą treningową, dzięki czemu na każdych zajęciach zaskakuje dodatkowymi umiejętnościami

Trener : Paulina Więzik
Gabi Korepta

jedna z najmłodszych solistek w naszej szkole. Znajduje się w składzie reprezentacyjnej grupy jazzowej The Royal Girls. Gabi zawsze wywołuje uśmiech u wszystkich wokół siebie, zawsze ma w kieszeni śmieszny komentarz stosowny do sytuacji. Jest niesamowicie elastyczną oraz wszechstronną dziewczynką, nie brakuje jej samozaparcia i determinacji oraz wyznaczania sobie nowych celów

Trener: Paulina Mikołajek, Paulina Więzik