DLA DOROSŁYCH SOLO/PARY

High Heels

Chcesz rozbudzić swoją kobiecość i zobaczyć, że seksapil tkwi w pewności siebie i akceptacji swojego ciała? Wybierz HIGH HEELS!
Poczujesz się bardzo kobieco. Zwracamy uwagę na nasze piękne kształty, tańczymy do choreografii o różnym stopniu zaawansowania oraz delikatnie rozciągamy ciała. Poznasz podstawowe kroki jazzowe oraz inne cudowne kobiety!

Latino solo

Chcesz się połączyć się ze swoją kobiecością i jednocześnie poczuć wakacyjny klimat? Lubisz gorące rytmy? Wybierz LATINO SOLO! To zajęcia stworzone z myślą o kobietach. Taniec latino solo kształtuje zgrabną i wysportowaną sylwetkę. Podczas zajęć poznasz elementy takich tańców jak:
- salsa
- samba
- rumba
- cha-cha
- jive
- pasodoble

Joga

Potrzebujesz być bliżej siebie? Poczuć swoje Ciało inaczej niż w tańcu lub w ciągu dnia? Wybierz JOGĘ .
Pozwoli Ci ona odetchnąć. Ale nie w formie odpoczynku, a przyjrzenia się oddechowi, skupienia się, zatrzymania gonitwy myśli. Odetchniesz od natłoku bodźców. Odnajdziesz Spokój.

Stretching

Zumba

Lubisz dwa w jednym? Trzy w jednym? Tak? W takim razie ZUMBA jest dla Ciebie idealna!
To połączenie aerobiku i tańca. Choreografie inspirowane są różnymi gatunkami tańca i zawierają elementy wielu z nich, na przykład: hip-hopu, soca, samby, salsy, merengue, mambo, sztuk walki, oraz elementów Bollywood i tańca brzucha. ZUMBA to również trening siłowy oraz trening cardio! Taniec, trening, gorąca muzyka! Czego chcieć więcej?

Bachata ladies styling

Hip hop dla dorosłych

Podoba Ci się luźny styl hip-hopu? Świetnie! Ten nowoczesny styl tańca charakteryzuje się dużą dynamicznością, skocznością oraz niepowtarzalnym klimatem. Dosłownie czujesz bit! Podczas zajęć: - rozwiniesz poczucie rytmu - wykształcisz swój feeling {czucie muzyki} - popracujesz nad płynnością ruchów oraz izolacjami poszczególnych części ciała - poznasz tajniki freestylu - będziesz wykonywać podstawowe kroki oraz choreografie na różnym poziomie zaawansowania
Jeśli Cię to kręci wybierz HIP-HOP / STREET DANCE!

Jazz dla dorosłych

A może wolisz połączenie baletu, tańca modern i tańca akrobatycznego?

Marzy Ci się taniec jak w musicalu? Wybierz JAZZ!
Na zajęciach będziemy się rozciągać i wzmacniać mięśnie, bo bez tego ani rusz w tym efektownym tańcu. Ale nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Koordynacji ruchowej, wyrobionego zmysłu równowagi i płynności ruchów. Tutaj liczy się rytm i policentryzm {izolacje: poruszanie jedną częścią ciała bez udziału pozostałych}. Ogarniemy to razem!

Taniec intuicyjny

Jeśli czujesz, że potrzebujesz ruchu "po prostu" - zapisz się na TANIEC INTUICYJNY! Bo taniec intuicyjny to inaczej ruch naturalny, ruch wyrażający nas samych, naszą osobowość, czyli to, jak poruszamy się tak "po prostu" właśnie, wczuwając się w muzykę. To forma ruchu oddziałująca na ciało relaksująco, odprężająco, a także poprawiając nastrój i aktywując hormony szczęścia.

Jest przyjemnością, ponieważ poruszamy się w całkowitym komforcie, co daje nam możliwość, aby odblokować napięcia z ciała oraz zintegrować w sobie sferę umysłową, duchową i emocjonalną. Pomaga poradzić sobie z emocjami i ich przeżywaniem, buduje większą świadomość ciała oraz nadaje nowa formę spojrzenia na rzeczywistość. Taniec intuicyjny sam w sobie jest także formą medytacji w ruchu. Na zajęciach będziemy poruszać się w całkowitym komforcie, pracując z ciałem, muzyką, a także z oddechem, ruchem, wizualizacją, medytacją, dźwiękiem i nie tylko. Ubierz się wygodnie, tak, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Będziemy poruszać się boso lub w skarpetach.

Taniec towarzyski

Lubisz tańczyć do różnego rodzaju muzyki?

Chcesz poszerzyć swoje umiejętności taneczne i repertuar kroków? Wybierz TANIEC TOWARZYSKI! Poznasz podstawowe kroki oraz techniki takich tańców jak:

* walc angielski
* tango
* walc wiedeński
* foxtrot
* quickstep
* samba
* cha-cha
* rumba
*pasodoble
* jive

Kurs dostępny w formie zajęć grupowych oraz zajęć indywidualnych.

Taniec użytkowy

Lubisz chodzić na imprezy, ale taniec nie jest Twoją mocną stroną?

A może wręcz odwrotnie? Jesteś „lwem lub lwicą parkietu” i masz ochotę rozwinąć się tanecznie? Wybierz TANIEC UŻYTKOWY! Nauczymy Was:

- podstawowych kroków tanecznych {1 na 1, 2 na 1, walczyk, poleczka}
- wsłuchiwania się w rytm i poczucia rytmu {Tak! Tego da się nauczyć!}
- podstaw prowadzenia {dla Panów}
- umiejętności poddania się prowadzeniu {dla Pań}

Kurs dostępny w formie zajęć grupowych oraz zajęć indywidualnych.

Bachata w parach

Pragniesz tanecznej podróży na Kubę i Dominikanę? Stylów wyróżniających się wyjątkową eklektycznością kroków? Łączących w sobie różne gatunki tańców? Dzięki czemu po każdej lekcji poczujesz niesamowitą satysfakcję? Wybierz BACHATĘ!
Szczególną uwagę zwracamy tutaj na technikę oraz komfort w tańcu. Mężczyzn uczymy prowadzić w czytelny sposób, Kobiety zaś swobodnego podążania za prowadzeniem. Jest zmysłowo!

Kurs dostępny w formie zajęć grupowych oraz zajęć indywidualnych.

Pierwszy Taniec

Jeśli zaś planujesz wesele wybierz PIERWSZY TANIEC!

To element równie ważny co suknia ślubna czy tort! Zachwyć gości piękną choreografią. Spraw sobie przyjemność i wejdź na tę nową drogę życia tanecznym krokiem.
Przyjdź do nas 2-3 miesiące przed datą ślubu, żebyśmy mogli uczyć się powoli i bez stresu. Zaczniemy od podstaw, a potem… zobaczymy!