INSTRUKTORZY


KLAUDIA & PIOTR MANDLA


TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC UŻYTKOWY
PIERWSZY TANIEC


Para w Życiu - na codzień bratnie dusze, rodzice dwóch, cudownych córeczek. Para na parkiecie -jeszcze nie tak dawno aktywni tancerze sportowego tańca towarzyskiego, posiadający klasę taneczną B zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich

Ona, pedagog, pracująca na codzień z dziećmi, zaczęła tańczyć w szkole podstawowej.
On, górnik, zaczął tańczyć, w szkole średniej, żeby być bliżej niej (ach te szkole miłości;) ).
Tańcząc razem, wpadli na pomysł założenia szkoły tańca.

Tadam: oto i ona :)

Taniec turniejowy przez wiele lat był dla nich pasją, ale z czasem zabrakło im tego czegoś:)
Czego?
Radości, swobody i przyjemności z bycia tu i teraz na parkiecie. Postanowili tego poszukać, ale już jako instruktorzy i.....udało się! :)
Na swoich zajęciach pokazują, że taniec to przede wszystkim świetna zabawa i genialny sposób na spędzanie czasu wolnego.
Na codzień starają się zarażać swoich Kursantów radością, jaką czerpią z tańca. I podobno - jak mówią Kursanci - im się to udaje ;)


PAULINA
MIKOŁAJEK


HIP HOP/STREET DANCE
JAZZ

Dyplomowana instruktorka tańca. Tancerka głównej grupy reprezentacyjnej hip hop Grw Crew z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła m.in . podwójne mistrzostwo Świata w tańcu sportowym w kategorii hiphop z federacji IDF, Mistrzostwo Polski z federacji IDF oraz liczne miejsce na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Tancerka reprezentacyjnej grupy jazzowej Grw Art One z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła w 2019 r. m.in . Grand Prix na ogólnopolskich zawodach Gold Contest w Gliwicach oraz na XDance Festival w Zdzieszowicach oraz liczne miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Największe osiągnięcie tej grupy w 2022 roku było uzyskanie tytułu " Champion" w zawodach IDL. Instruktorka jazzu w szkole tańca w Kętach " Be The Art ".

Uczęszcza na warsztaty różnych stylów tanecznych, takich jak jazz, klasyka, hip hop, poping, house, floorwork, breakdance, locking, dancehall u różnych choreografów. Na przykład: Brian Poniatowski, Aneta Bułka, Martyna Fifi Borowiec, Agnieszka Fuli Fułek, Simba , Anna Julią Dębowska, Kuba Odzioba, Wojtek Osiejewski, a także u choreografa gwiazd Kobi Rozenfeld.

Taniec jest dla niej pasją, ale także niezastąpiona częścią życia. Jazz i hip hop wzajemnie się uzupełniły w jej doświadczeniu tanecznym.
Tancerka, wiecznie uśmiechnięta, lubiąca tworzyć duety oraz improwizacje. Ważna jest dla niej radość z tańca, oddanie się jej kulturze, ciągłe zdobywanie wiedzy, doświadczenia jako tancerz i instruktor oraz wspólna integracja podopiecznych. Od swoich tancerzy oczekuje skupienia i pełnego zaangażowania, pokazywania swoich emocji i nieustannego rozwoju. Motto życiowe : Żyj chwilą, bo dla chwil się żyje :)


DOMINIK
SZTEFKO


BREAKDANCE

Bboy Domin, reprezentujący ekipę BielSkill Crew prosto z Bielska-Białej. Swoją przygodę z Breakingiem rozpoczął w 2006 roku w jego rodzinnym mieście. Na dzień dzisiejszy jest to jego pasja, praca oraz sposób na życie. Jako ekipa jak i jednostka cieszy się licznymi osiągnięciami na polskiej scenie tanecznej, a czuje, że najlepsze jeszcze przede nim! Od 10 lat jest również instruktorem tańca i zaprasza serdecznie na zajęcia! Peace!


PIOTR
SULAWA


TANIEC TOWARZYSKI
LATINO SOLO

Skromny i... utalentowany. Z tańcem związany od 7 roku życia. W dzieciństwie trenował różne style taneczne, jednak nigdy nie zamykał się w jednej dziedzinie. Teraz pozostaje wierny klasycznym i latynoskim rytmom z gamy tańców towarzyskich.

Szkolił się u wielu znakomitych trenerów w tym u Pawła Sobieszka, Jana Klimenta, czy Arkadiusza Pavlovića. Uczestniczył również w wielu turniejach tańca, nie tylko ogólnopolskich, ale również międzynarodowych.

Na co dzień uczy tańca towarzyskiego, niejednokrotnie pomagając przyszłym Młodym Parom w nauce pierwszego tańca, który zaprezentują w ich wielkim dniu.


EWELINA
WYROBEK


HIP-HOP/STREET DANCE
FREESTYLE

Jest tancerką grupy głównej w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Jej przygoda taneczna rozpoczęła się ok. 17 lat temu, w Szkole Tańca Prestiż, gdzie przez 5 lat szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego, reprezentując szkołę na licznych konkursach. Po 2013 roku zdecydowała się na zmianę stylu tanecznego.

Taniec towarzyski zamieniła na taniec nowoczesny, w zakresie którego zaczęła się szkolić w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Zmiana ta była strzałem w dziesiątkę, ponieważ to właśnie hip hop/ street dance, okazał się stylem, w którym to tak naprawdę odnalazła siebie.

Od wielu lat wraz ze swoją grupą GRW CREW Oświęcim bierze udział w licznych zawodach tanecznych na całym świecie. Wielokrotnie stawali na podium w Mistrzostwach Polski w federacji IDO, a do swoich największych osiągnięć mogą zaliczyć 1 miejsce w Mistrzostwach Świata, które wywalczyli w 2018 roku oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2015 roku. Posiada również liczne osiągnięcia w kategorii „solo hip hop”, w której między innymi zdobyła 1 miejsce w 2015r. na zawodach w Pawłowicach.


ADRIANNA
SEPIOŁO


LATINO SOLO
PIERWSZY TANIEC
TANIEC TOWARZYSKI

Tańczy od 12 lat, posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Jeździ na wiele zawodów tanecznych, zarówno w Polsce, jak i za granicę. Od trzech lat zajmuje się również nauką tańca, poza tym studiuje psychologię, co jest jej ogromnym zainteresowaniem. Uwielbia pracę z ludźmi, w szczególności kiedy widzi ile radości sprawia im taniec.

PAULINA
WIĘZIK

AKROBATYKA
JAZZ
HIGH HEELS
STRETCHING

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 4 lata trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczna, reprezentując z sukcesami miasto Bielsko Biała na rozmaitych zawodach i turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Następnie przez kilka lat trenowała rekreacyjnie gimnastykę sportową, ponownie reprezentując miasto Bielsko-Biała. Jako nastolatka postanowiła spróbować swoich sił również w tańcu współczesnym, co okazało się być jedną z ważniejszych decyzji w jej życiu.
Przez 5 lat tańczyła w Bielskim zespole Jazze-Zee, pod okiem Katarzyny Bator, jednocześnie szkoląc się na rozmaitych warsztatach oraz obozach. Zdecydowanie największym przełomem było dla niej wstąpienie do zespołu Modern-Motion, gdzie pod okiem Eweliny Tomiczak nauczyła się wykorzystywać taniec również do ekspresji ciała i duszy. To był ważny etap jej życia, a taniec pozwalał uwalniać i przekazywać emocje poprzez ruch.
Obecnie jest certyfikowaną instruktorka rekreacji ruchowej, ze specjalizacją TANIEC. Prywatnie prowadzi swoje stowarzyszenie gimnastyczne, gdzie przygotowuje dziewczynki do zawodów krajowych oraz międzynarodowych. Jest również wieloletnim wychowawcą kolonijnym. Taniec jest jest pasją, sposobem na wyrażanie każdej emocji, wyrażanie siebie. W tańcu najbardziej kocha spontaniczność, swobodę, oraz to, że nie ma dwóch identycznych tancerzy, przez co każdy jest tak wyjątkowy. Najbardziej uwielbia przekazywać radość z tańca poprzez naukę improwizacji. Bardzo ceni sobie u każdego tancerza determinację i chęć rozwoju, ale przede wszystkim wielkie serducho do tego pięknego sportu.
Motto życiowe: Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe. – Les Brown


MICHAŁ
PISKOREK

TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC UŻYTKOWY
PIERWSZY TANIEC

Instruktor tańca towarzyskiego, animator Akademii Przedszkolaka. Instruktor szkolenia psów, behawiorysta zwierzęcy. Prywatnie miłośnik zwierząt, który ma w domu małe zoo. Zwolennik aktywnego stylu życia, miłośnik dwóch kółek i górskich wędrówek.

Z wykształcenia elektryk, ale nic go tak nie elektryzuje jak taniec. Nawet bardzo zmęczony słysząc muzykę potrafi wyjść na parkiet i dać z siebie wszystko. Pierwsze kroki taneczne stawiał w Klubie Ragtime w Kętach. Szkolił się pod okiem znamienitych tancerzy, takich jak Anna i Lech Romankiewiczowie, Iwona Golczak czy Monika Heinze-Nawara.

Wielokrotny laureat ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 15 lat wychowawca kolonijny i kierownik wycieczek.


MAGDALENA
PIETRYJA


TANIEC INTUICYJNY
TERAPIA TAŃCEM

Magdalena Pietryja - wieloletnia tancerka, studentka Arteterapii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie rozwija swoje pasje artystyczno-terapeutyczne. Od października 2021 roku również absolwentka kursu "Choreoterapia i taniec terapeutyczny" odbytego w Fabryce Kreatywności w Chorzowie. Zaczynała od tańca solo i w grupie, występowała na wielu koncertach, eventach i brała udział w turniejach tanecznych. Jednak prawdziwą drogę do Siebie znalazła odkrywając taniec intuicyjny, świadomość ciała, ruchu i emocji. Postanowiła iść tą ścieżką wplatając w strukturę swobodne elementy improwizacji, która powstaje kiedy pozwalamy sobie wczuć się w muzykę i dać się prowadzić swojemu ciału. Bardzo utożsamia się ze słowami Marty Graham: "Najlepsi tancerze nie są dobrzy ze względu na ich technikę, ale ze względu na ich pasję". Mówi, że taniec ma być przede wszystkim odzwierciedleniem naszych emocji, uczuć - tego, co mamy w środku: "Ciało mówi, czego nie mogą słowa."


JOANNA
WÓJCIKIEWICZ


ZUMBA

Z wykształcenia architekt wnętrz. Po godzinach z nadmiaru życiowej energii instruktorka Zumby fitness. Miłością do Zumby zaraziła się 7 lat temu, kiedy zaczęła chodzić na zajęcia do Bielska- Białej. Nie wystarczało jej bycie kursantką. Postanowiła przełamać swoje obawy i poszła na kurs instruktora. Teraz już wie, że to była najlepszą decyzją. Uśmiech na Waszych twarzach podczas zajęć napędza ją do działania. Zajęcia Zumby to świetna okazja do dobrej zabawy, kontaktu z ludźmi i spalenia mnóstwa kalorii przy doskonałej muzyce!


KAROLINA
KORCZYK


RELAKSACYJNA JOGA

Miłośniczka dobrego Życia. Jej misją jest zachęcanie do praktyki Wdzięczności. Mawia, że Wdzięczność to Super Moc.

Jest joginką, pisarką, fotografką, przyjaciółką, mamą, żoną, siostrą, Kobietą.
Kocha książki. Interesuje się Ajurwedą. Uwielbia dzielić się dobrą Energią. Wspiera na drodze do polubienia siebie :)


NATASZA
PLOKHUTA


JOGA

Przez ostatnie 24 lata życia mieszkała i pracowała w Kijowie. Zajmuje się jogą od 2003 roku, jako trenerka od 2011 roku.
Kiedy zaczynała swoją podróż, na Ukrainie nie było podziału jogi na kierunki, była to po prostu joga. Dlatego spróbowała prawie wszystkiego, co obecnie istnieje w naszym kraju: Universal, Yoga 23, Ishvara, Ashtanga, Balans, Vinyasa, Iń.

W latach 2013-2014 odbyła kurs nauczycielski w Turcji. Całe zebrane doświadczenie pomogło w stworzeniu własnego stylu nauczania, który jest przeznaczony dla różnych poziomów praktykujących. Free flow, od prostego do zaawansowanego, w zależności od kilku czynników: dnia tygodnia, godziny zajęć, składu grupy, fazy miesiąca itp.

Schemat zajęć jest zwykle następujący: ustawienie się do ćwiczeń, prana vjajamy (lekkie ćwiczenia oddechowe), rozgrzewka, część główna, odwrócone asany, szavasana {relaks}.


KAMIL
TALIK


PIERWSZY TANIEC

Kamil taneczny parkiet zwiedził już na wszystkie możliwe sposoby.

Początkowo specjalizował się w tańcach standardowych, aby następnie rozwinąć skrzydła wykorzystując rytmy latynoamerykańskie.
Liczne sukcesy doprowadziły go do zdobycia najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S".
Oprócz codziennych treningów Kamil spełnia się również w roli trenera. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych dla par, solistów, a także grup w każdym wieku pozwala mu świetnie dostosować się do każdego rzuconego mu wyzwania.

Kontakt z ludźmi to zdecydowanie jego mocna strona, o czym zapewne przekonacie się sami!


DAWID
BAWOR


SEKSI DANCE
ZAMOTANE MAMY
TABATA
LATINO SOLO I STOPIEŃ

Choreograf, instruktor tańca, reżyser, osobowość sceniczna, poszukiwacz artystycznych Talentów. Jest kreatywny i twórczy, zarażający bliskich miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający. Jako trener grup dziecięcych i młodzieżowych stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych.

Dawid posiada najwyższą klasę narodową w tańcach latynoskich i jest dwukrotnym zdobywcą Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim. Współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego„THE RHYTHYM” Wziął udział w przeglądzie paryskich kabaretów.

Jest tancerzem i choreografem w programach rozrywkowych stacji TVN oraz twórcą projektu BITWA NA NOGI

Współpracuje wokalnie i tanecznie z grupą artystyczną REWIA BURLESKI by PinUp Candy.

Jego marzeniem jest tworzyć… A marzenia się nie spełniają (same)… marzenia się SPEŁNIA!!!


MAGDALENA
NYCZ


MAŻORETKI

Jej życiowe motto to: „JEŚLI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, TO POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ". Magda uwielbia pracę z dziećmi, największą radość sprawia jej uśmiech na ich twarzach, który motywuje ją do działania i dodaje jej energii i życiowego powera, dlatego od 10 lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel w szkole, gdzie również poza obowiązkowymi zajęciami, prowadzi dodatkowe zajęcia taneczne mażoretek.

Swoją pasją zaraziła się będąc „mażoretką” w zespole „Gracja” ze Starej Wsi - wielokrotnych mistrzyń Polski, do którego należała 5 lat. Uważa, że w życiu ogromną rolę odgrywają dziecięce hobby i pasje. Treningi mażoretkowe wpływają nie tylko na rozwój taneczny lecz mają duży wpływ na kształtowanie osobowości, gdyż ćwiczą cierpliwość, wytrwałość oraz umiejętność mobilizacji i samomotywacji…..a to tylko kilka z wielu wymienionych zalet!

Taniec mażoretkowy rozwinął się już niemal na całym świecie. A kim są mażoretki? Już wyjaśniamy! To dziewczynki, które występują na różnego rodzaju pokazach i paradach ulicznych wykonując określone układy taneczno-marszowe w rytm muzyki z istotnym elementem, którym jest pałeczka! Poczucie rytmu, wdzięk, klasa, elegancja, szyk……tym wszystkim cechuje się „ MAŻORETKA”. Zapraszamy do mażoretkowej krainy!


EDYTA
ODRZYWOLSKA


ZUMBA

Z zawodu nauczyciel przedszkolny/wczesnoszkolny, na co dzień "korporacyjna mróweczka", ale niech Was to nie zwiedzie... Edyta jest zawsze pełna entuzjazmu oraz uśmiechu ;) Na przestrzeni lat poszukiwała, tego "czegoś", co "po godzinach" pochłonęłoby ją całkowicie, pozwoliłoby uwalniać emocje, zachować dobrą kondycję, zdrowie i choćby na chwilę "oderwać się od rzeczywistości". Próbowała różnego typu aktywności m.in pilatesu, zajęć na trampolinach tzw. jump, tańca towarzyskiego (oczywiście w naszej szkole), tańca użytkowego, nie może również nie wspomnieć o cudownej jodze, którą niedawno odkryła i z przyjemnością praktykuje! :)

Droga Edyty do zostania Instruktorem ZUMBA FITNESS to najprościej mówiąc droga "od amatora do instruktora". Tak, tak, sama długooo była uczestnikiem zajęć, korzystając z nich na maxa, dzięki czemu rozwijała się oraz rozwija się nieustannie.

W ZUMBIE zakochała się od "pierwszego wejrzenia" - okazała się być jak dla niej połączeniem idealnym:

Ukochany taniec (z elementami szerokiego wachlarza stylów tanecznych) + świetna energetyczna muzyka + wysiłek fizyczny (pozwalający nabyć/utrzymać dobrą kondycję). Na przestrzeni czasu trenowała pod skrzydłami co najmniej kilku genialnych instruktorów ZUMBA, zanim sama, zmotywowana przez bliskie osoby, odważyła się nim zostać; kończąc szkolenie instruktorskie pod okiem niesamowitej Polskiej ZES Izabeli Kin.

Postanowiła dzielić się pasją, uśmiechem oraz dobrą energią z innymi bez względu na wiek czy poziom umiejętności tanecznych, gdyż ZUMBA to po prostu świetna zabawa.


NATALIA
CYPCER


ZUMBA KIDS
ZUMBINI

Natalia jest związana z tańcem od 25 lat! Taniec towarzyszył jej od najmłodszych lat. Najpierw uczęszczała na zajęcia rytmiki, następnie kontynuowałam swoją przygodę w zespole tanecznym. Uczyłam się różnych stylów tańca: hip hopu, tańca współczesnego, jazzu, tańca nowoczesnego. W wieku nastoletnim rozpoczęła pracę jako instruktor tańca, a od 2010 roku prowadzę grupy taneczne dla dzieci i młodzieży na terenie Gminy Jasienica.

Jeste licencjonowaną instruktorką Zumba Fitness oraz Zumba Kids&Kids Junior od 2013 roku. Należy do Stowarzyszenia Instruktorów Zumby (Zumba Instructor Network), co umożliwia ciągłe doskonalenie umiejętności, współpracę z innymi instruktorami oraz dostęp do najnowszych choreografii.

Zumba stała się jej inspiracją do dalszego rozwoju osobistego. Swoją miłością do tańca bez trudu zaraża innych, jednocześnie czerpiąc przy tym wielką radość i satysfakcję. Jej zajęcia są pełne pozytywnej energii.


OLIWIA
NIERWIŃSKA


DANCEHALL

Oliwia Nierwińska od 3 roku życia związana jest z tańcem, który nie tylko jest jej pasją, lecz także sposobem na życie.

Zaczynała od baletu, następnie "przeszła" przez wiele gatunków tańca m.in hip-hop, house czy taniec towarzyski. Od 7 lat specjalizuje się w stylach/technikach takich jak twerk, sexy dance czy dancehall. Przez cały ten czas szkoli się u instruktorów z całego świata, by pogłębiać swoją wiedzę i pomagać kobietom odnajdywać własne „ja”.

Od 4 lat jest instruktorką tańca. Oliwia jest również organizatorką kobiecych wyjazdów tanecznych znanych pod nazwą Feminine Style Camp, a w tym roku zasiadła w jury na pierwszej edycji zawodów Twerk Queen of the Sun.

Na zajęciach jest zawsze pełna zarażającej pozytywnej energii. Liczne szkolenia i latami zdobywana wiedza sprawiają, że na zajęciach Oliwii nie ma czasu na nudę i każdy poczuje się na jej zajęciach swobodnie. W trakcie treningów uwielbia pracować z sensualnością oraz pomagać szukać swojego własnego „stylu” w tańcu.


KATARZYNA
RUSEK


BALET
DISCO DANCE
LYRICAL JAZZ Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI

Kasią jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie, gdzie na Wydziale Rytmiki zdobyła solidne podstawy w technice ruchu, elementach baletu oraz sztuce choreografii.

Jej pasja i miłość do tańca zrodziła się już we wczesnym dzieciństwie, co sprawiło, że zawsze była związana z muzyką i ruchem.

Brała udział w wielu kursach tanecznych i pozwoliło jej to zdobyć doświadczenie w różnych stylach tańca.

Prowadziła zajęcia umuzykalniające w Przedszkolu Muzycznym oraz inspirujące zajęcia taneczne dla dzieci w każdym wieku.

Uwielbia pracować z najmłodszymi adeptami tańca, wprowadzając ich w fascynujący świat rytmu i ruchu.

Tworzenie magicznych choreografii, które łączą w sobie energię muzyki z wyrazem ciała, to dla niej sposób na wyrażenie siebie. Według Kasi taniec to nie tylko zajęcie, to droga do spełnienia i źródło niekończącej się inspiracji.

POKAŻEMY CI JAK POSTAWIĆ 1WSZY KROK