DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

Breakdance

Joł! jeśli marzy Ci się akrobatyczne wejście w świat kultury hiphopu - zapisz się na BREAKDANCE!
Będziemy uczyć się niesłychanej koordynacji i siły fizycznej. W breakdance większość ruchów wykonujemy w parterze przybierając skomplikowane figury. Specyficzna praca rąk i nóg jest także niezwykle ważna, ale wykonujemy ją głównie w pozycjach stojących. Pracuje całe Ciało!

Freestyle

A może lubisz improwizować? Doskonale!
Sprawdź zatem swoje czucie rytmu na naszym parkiecie podczas zajęć z FREESTYLU! Freestyle daje wolność, pozwala wyzwolić siebie i swoje emocje. To taniec, w którym chodzi o ekspresję, a to czy kroki są wykonane poprawnie spada na dalszy plan.

Hip-Hop / Street Dance

Podoba Ci się luźny styl hip-hopu? Świetnie!

Ten nowoczesny styl tańca charakteryzuje się dużą dynamicznością, skocznością oraz niepowtarzalnym klimatem. Dosłownie czujesz bit! Podczas zajęć:
- rozwiniesz poczucie rytmu
- wykształcisz swój feeling {czucie muzyki}
- popracujesz nad płynnością ruchów oraz izolacjami poszczególnych części ciała
- poznasz tajniki freestylu
- będziesz wykonywać podstawowe kroki oraz choreografie na różnym poziomie zaawansowania

Jeśli Cię to kręci wybierz HIP-HOP / STREET DANCE!

Jazz

A może wolisz połączenie baletu, tańca modern i tańca akrobatycznego?

Marzy Ci się taniec jak w musicalu? Wybierz JAZZ!
Na zajęciach będziemy się rozciągać i wzmacniać mięśnie, bo bez tego ani rusz w tym efektownym tańcu. Ale nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Koordynacji ruchowej, wyrobionego zmysłu równowagi i płynności ruchów. Tutaj liczy się rytm i policentryzm {izolacje: poruszanie jedną częścią ciała bez udziału pozostałych}. Ogarniemy to razem!

Mażoretki

Twoja Córka marzy o pięknym stroju i tańcu pełnym elegancji? Gracji? MAŻORETKI to zajęcia dla Niej! Tancerki podczas zajęć uczą się pracy z rekwizytem czyli z pałeczką. Wymaga to przede wszystkim umiejętności manualnych, które dziewczynki prezentują maszerując w takt muzyki, zgodnie z choreografią taneczną. Dodatkowo zajęcia kształtują poczucie rytmu, zwinność, pewność siebie, systematyczność i współdziałanie w grupie.

Akrobatyka

Akrobatyka to piękny widowiskowy sport, łączący ze sobą siłę i wdzięk. Treningi akrobatyczne opierają się na wzmacnianiu mięśni, rozciąganiu i poszerzaniu ich zakresu, by w konsekwencji móc świadomie wykorzystywać swoje ciało do coraz to nowych akrobacji. Ćwiczenia z akrobatyki to nie tylko rozwój fizyczny i kształtowanie sylwetki. To również pokonywanie własnych lęków i słabości, budowanie charakteru, nauka zachowania dyscypliny i skupienia. Kolejne udane akrobacje i doświadczenia budują samoocenę dziecka, dodają pewności siebie. Czujesz, że Twoje Dziecko potrzebuje właśnie tego? Zapisz je na AKROBATYKĘ!