DLA DZIECI

Balet

Chcesz rozwinąć w swoim dziecku wrażliwość na piękno i estetykę ruchu?

Dodać mu pewności siebie i tym samym pomóc przełamywać nieśmiałość? Wybierz BALET! Ten gatunek tańca kształtuje charakter oraz uczy samodyscypliny. Wzmacnia siłę woli i koncentrację. Pozytywnie wpływa na zmysł równowagi. Pomaga w walce z wadami postawy i w prawidłowy sposób wzmacnia mięśnie.

Poza tym, kto nie marzy o tym, by ubrać się w różową puszystą spódniczkę? Tutaj będzie okazja!

Jazz

Marzysz o tym by pomóc swojemu dziecku wyrazić siebie i swoje emocje?

Wybierz JAZZ! Taniec jazzowy, tak jak muzyka jazzowa, to bardzo emocjonalny gatunek. Tańcząc jazz Twoje dziecko popracuje nad pamięcią motoryczną oraz rozwinie kreatywne myślenie. Podczas zajęć uczymy podstawowych figur jazzowych i klasycznych. Rozciągamy się i próbujemy sił w szpagatach i innych cudownych gimnastycznych figur!

Jazz pozwala z pasją dążyć do ciągłego rozwoju.

Taniec towarzyski

Jeśli natomiast chcesz dla swojego Dziecka tanecznej zabawy, która być może przerodzi się w coś poważniejszego wybierz TANIEC TOWARZYSKI! Zaczynamy od pląsów, zabaw i kroków podstawowych, ale szkolimy również pary do uczestnictwa w konkursach i turniejach. Wszystko w zależności od chęci i potrzeb. Technika taneczna to ciekawy sposób na kształtowanie charakteru!

U nas Twoje Dziecko pozna:
- samba
- cha-cha
- jive
- rock&roll
- walc angielski
- walc wiedeński
- polka
- krakowiak

Taniec współczesny z el. gimnastyki

Być może Twoja Pociecha lubi się rozciągać, kocha szpagaty i inne gimnastyczne akrobacje? :) Cudownie jest wspierać giętkość Ciała podczas regularnych treningów! Zwłaszcza tych połączonych z tańcem! :) zapraszamy do TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI!

Hip-hop

A może Twoja Pociecha potrzebuje popracować nad kondycją i koordynacją ruchową?

I w dodatku ma ochotę na towarzystwo rówieśników? Wybierz HIP-HOP! W rytm zabawy rozwijamy poczucie humoru i poczucie rytmu. Ćwicząc układy trenujemy pamięć! No i szalejemy z wyobraźnią. Bo przecież każdy może ułożyć swój układ taneczny!

Breakdance

Joł! jeśli marzy Ci się akrobatyczne wejście w świat kultury hiphopu - zapisz się na BREAKDANCE!
Będziemy uczyć się niesłychanej koordynacji i siły fizycznej. W breakdance większość ruchów wykonujemy w parterze przybierając skomplikowane figury. Specyficzna praca rąk i nóg jest także niezwykle ważna, ale wykonujemy ją głównie w pozycjach stojących. Pracuje całe Ciało!

Disco dance

To zajęcia dla młodych miłośników teledysków i choreografii! Układy taneczne do największych hitów muzycznych. Twoje Dziecko poczuje się niczym zawodowy tancerz lub tancerka :)

Mażoretki

Twoja Córka marzy o pięknym stroju i tańcu pełnym elegancji? Gracji? MAŻORETKI to zajęcia dla Niej! Tancerki podczas zajęć uczą się pracy z rekwizytem czyli z pałeczką. Wymaga to przede wszystkim umiejętności manualnych, które dziewczynki prezentują maszerując w takt muzyki, zgodnie z choreografią taneczną. Dodatkowo zajęcia kształtują poczucie rytmu, zwinność, pewność siebie, systematyczność i współdziałanie w grupie.

Akademia maluszka

Twoja Pociecha ma 3-4 latka? :) Już lubi podrygiwać w takt muzyki, widzisz, że nie są Jej obojętne różne rytmy, ale jednak jeszcze nie potrafi się długo skupić i potrzebuje duuuużo zabawy?
AKADEMIA MALUSZKA to zajęcia dla Twojego Dziecka.
Na zajęciach będzie wspaniała zabawa, ale już powoli ukierunkowana na taniec.
Na pierwsze kroki w kierunku parkietu!

Akademia małego tancerza

Zaczynasz dostrzegać, że Twoje Dziecko powoli nudzi się na zajęciach dla najmłodszych?
Chcecie wkroczyć na taneczną drogę rozwoju, ale jeszcze nie do końca na takie zajęcia "tylko z tańca"?
W AKADEMII MAŁEGO TANCERZA będziemy uczyć się tańczyć, ale zajęcia te będą przelatane odrobiną zabawy.
Zapraszamy Dzieci w wieku 5-6 lat :)

Akrobatyka

Akrobatyka to piękny widowiskowy sport, łączący ze sobą siłę i wdzięk. Treningi akrobatyczne opierają się na wzmacnianiu mięśni, rozciąganiu i poszerzaniu ich zakresu, by w konsekwencji móc świadomie wykorzystywać swoje ciało do coraz to nowych akrobacji. Ćwiczenia z akrobatyki to nie tylko rozwój fizyczny i kształtowanie sylwetki. To również pokonywanie własnych lęków i słabości, budowanie charakteru, nauka zachowania dyscypliny i skupienia. Kolejne udane akrobacje i doświadczenia budują samoocenę dziecka, dodają pewności siebie. Czujesz, że Twoje Dziecko potrzebuje właśnie tego? Zapisz je na AKROBATYKĘ!

ZUMBA KIDS

To zajęcia zawierające specjalne choreografie przyjazne dla dzieci, stworzone do ich ulubionej muzyki, na przykład hip-hop, reggeaton, cumbia i wiele innych.
To kipiące energią imprezy taneczne wypełnione ćwiczeniami choreograficznymi oraz grami i zabawami. Dzięki takim grom i zabawom dzieci dowiadują się np. o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, gdzie powstały itp.

ZUMBA KIDS inspiruje dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i zabawę. Dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, rozwijają kreatywność, uczą się dyscypliny oraz ćwiczą swoją pamięć!

Jeśli Twoje Dziecko potrzebuje dać upust swojej energii - zapisz je na ZUMBA KIDS! Będzie dużo zabawy, ćwiczeń, nawiązywania znajomości, pracy zespołowej. Dzieci nauczą się szacunku do innych, poczucia własnej wartości oraz rozwiną wyobraźnię.