DLA DZIECI

Roztańczona Rodzina

Twoje Dziecko lubi muzykę i chętnie podryguje w jej rytmie? Próbowaliście już z różnymi zajęciami, ale kiedy tylko opuszczacie salę Ono traci rezon i nie chce zostać na zajęciach? Nie przekonują Go nawet ulubione piosenki i uśmiechnięte Ciocie? Najlepiej by było gdybyście... zostali z Nim na sali? U nas to nie problem! ♥ ROZTAŃCZONA RODZINA jest dla takich właśnie Dzieci! Czują się bezpiecznie, bo Ty pląsasz obok! 🙂

Na te zajęcia zapraszamy Dzieci już od 2,5 lat! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Balet

Chcesz rozwinąć w swoim dziecku wrażliwość na piękno i estetykę ruchu?

Dodać mu pewności siebie i tym samym pomóc przełamywać nieśmiałość? Wybierz BALET! Ten gatunek tańca kształtuje charakter oraz uczy samodyscypliny. Wzmacnia siłę woli i koncentrację. Pozytywnie wpływa na zmysł równowagi. Pomaga w walce z wadami postawy i w prawidłowy sposób wzmacnia mięśnie.

Poza tym, kto nie marzy o tym, by ubrać się w różową puszystą spódniczkę? Tutaj będzie okazja!

Jazz

Marzysz o tym by pomóc swojemu dziecku wyrazić siebie i swoje emocje?

Wybierz JAZZ! Taniec jazzowy, tak jak muzyka jazzowa, to bardzo emocjonalny gatunek. Tańcząc jazz Twoje dziecko popracuje nad pamięcią motoryczną oraz rozwinie kreatywne myślenie. Podczas zajęć uczymy podstawowych figur jazzowych i klasycznych. Rozciągamy się i próbujemy sił w szpagatach i innych cudownych gimnastycznych figur!

Jazz pozwala z pasją dążyć do ciągłego rozwoju.

Taniec towarzyski

Jeśli natomiast chcesz dla swojego Dziecka tanecznej zabawy, która być może przerodzi się w coś poważniejszego wybierz TANIEC TOWARZYSKI! Zaczynamy od pląsów, zabaw i kroków podstawowych, ale szkolimy również pary do uczestnictwa w konkursach i turniejach. Wszystko w zależności od chęci i potrzeb. Technika taneczna to ciekawy sposób na kształtowanie charakteru!

U nas Twoje Dziecko pozna:
- samba
- cha-cha
- jive
- rock&roll
- walc angielski
- walc wiedeński
- polka
- krakowiak

Taniec współczesny z el. gimnastyki

Być może Twoja Pociecha lubi się rozciągać, kocha szpagaty i inne gimnastyczne akrobacje? :) Cudownie jest wspierać giętkość Ciała podczas regularnych treningów! Zwłaszcza tych połączonych z tańcem! :) zapraszamy do TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI!

Terapia tańcem

Jeśli natomiast pragniesz dla swojego Dziecka wzmocnienia kontaktu ze swoim ciałem, rozwijania koordynacji ruchowej, poprawy zdolności rozpoznania oraz wyrażania uczuć - mamy dla Was TERAPIĘ TAŃCEM. Dla dziecka od początkowych lat życia naturalnym sposobem wyrażania siebie przez ciało jest ruch - tak się komunikuje, uczy i poznaje świat. Spontaniczny ruch buduje poczucie akceptacji, bycia widzianym, słyszanym i ważnym. Ponadto zajęcia pozwalają również na odkrywanie nowych wzorców ruchu, reakcji i zachowań, poprawę sprawności ruchowej i fizycznej, uwalnianie napięć fizycznych z ciała, a także rozwijanie poczucia zdrowych granic osobowości oraz tworzenie spójnej osobowości i integracji psychofizycznej. Szeroko pojęta terapia tańcem i ruchem niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów oddziaływania na sferę społeczną, psychiczną, emocjonalną i fizyczną dziecka. Na zajęciach bazujemy na improwizacji ruchowej, tańcu, ćwiczeniach muzyczno-ruchowych, zabawie oraz rytmice. Ważnym elementem jest również praca dzieci w grupie. Ważne jest by wybrać taki ubiór, by Twojemu Dziecku było wygodnie, tak, żeby nic nie krępowało Jego ruchów

Akademia Przedszkolaka

Na sam początek przygody z tańcem proponujemy coś specjalnie dla najmłodszych.

Twoje Dziecko podryguje w rytm muzyki? Wybierz AKADEMIĘ PRZEDSZKOLAKA! Tutaj uczymy wsłuchiwania się w rytm, uczymy koordynacji ruchowej, duuuuużo się bawimy oraz dajemy upust dziecięcej energii. Stopniowo, małymi kroczkami wprowadzamy dyscyplinę i z radością przyglądamy się młodym talentom.

Hip-hop

A może Twoja Pociecha potrzebuje popracować nad kondycją i koordynacją ruchową?

I w dodatku ma ochotę na towarzystwo rówieśników? Wybierz HIP-HOP! W rytm zabawy rozwijamy poczucie humoru i poczucie rytmu. Ćwicząc układy trenujemy pamięć! No i szalejemy z wyobraźnią. Bo przecież każdy może ułożyć swój układ taneczny!

Breakdance

Joł! jeśli marzy Ci się akrobatyczne wejście w świat kultury hiphopu - zapisz się na BREAKDANCE!
Będziemy uczyć się niesłychanej koordynacji i siły fizycznej. W breakdance większość ruchów wykonujemy w parterze przybierając skomplikowane figury. Specyficzna praca rąk i nóg jest także niezwykle ważna, ale wykonujemy ją głównie w pozycjach stojących. Pracuje całe Ciało!

Disco dance

To zajęcia dla młodych miłośników teledysków i choreografii! Układy taneczne do największych hitów muzycznych. Twoje Dziecko poczuje się niczym zawodowy tancerz lub tancerka :)